Služby

Naša predajňa neustále skvalitňuje služby. Dôkazom toho je stále vyšší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadovaný sortiment a služby. Náš zákazník je pre nás prioritou, preto je naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní. Pripomienky samozrejme uvítame.


Servis

Jednou z našich najvyužívanejších služieb je kompletný servis. Kvalitný servis je totiž základom dlhej životnosti Vášho bicykla. Neváhajte a zverte svoj bicykel do rúk našich odborníkov. Sme si istí, že budete spokojní. Naši technici pracujú na zákazkách rýchlo a so všetkou starostlivosťou, čo iste ocení každý zákazník.

Poradenstvo

Poradenstvo je veľmi dôležité, pretože v rýchlom tempe technologického vývoja sa v novinkách na trhu vyzná len skutočný odborník. Neváhajte nás navštíviť v našej predajni s akýmkoľvek problémom či otázkou. Náš zaškolený a profesionálny personál Vám na všetky otázky ochotne odpovie.

 

Quatro

Aby naše produkty boli pre zákazníka stále dostupnejšie, prinášame Vám možnosť zakúpenia bicyklov aj na splátky prostredníctvom splátkového systému Quatro. Parametre financovania si môžete nastaviť presne podľa svojich potrieb.